Blog

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU W FIRMIE

System kontroli dostępu w firmie stanowi doskonałe uzupełnienie systemu alarmowego ograniczając dostęp osób nieupoważnionych do określonych pomieszczeń w obiekcie.
Zastąpił stare systemy oparte na zamkach mechanicznych otwieranych na klucze w nowe elektroniczne systemy z czytnikami na karty magnetyczne lub breloki, czytnikami linii papilarnych.
System kontroli dostępu za pomocą odpowiedniego oprogramowania umożliwia tworzenie dostępu do wybranych obszarów i pomieszczeń grupom osób lub tylko poszczególnym uprawnionym osobom.
Dzięki systemowi kontroli dostępu w firmie możemy ograniczyć dostęp do pomieszczeń z dokumentami nie jawnymi i poufnymi tylko uprawnionym osobom a osoby postronne mogą poruszać się po terenie firmy tylko i wyłącznie w określonych obszarach.

Instalacja-kontroli-dostepu

Ograniczając dostęp osobom nieupoważnionym, firma jest w znacznie mniejszym stopniu narażona na kradzież mienia, utratę dokumentów, czy poufnych danych.
System kontroli dostępu ACCO jest nowoczesnym systemem opartym o rozbudowę modułową. Poszczególne moduły kontroli dostępu mogą pracować samodzielnie lub przy połączeniu w wspólną  sieć. Dzięki temu system ACCO  można zastosować do prostych instalacji kontrolujących pojedyncze przejścia jak i rozległych instalacjach wymagających centralnego zarządzania.

Oferujemy montaż, serwis systemów kontroli dostępu po atrakcyjnych, niskich cenach.

Autoryzacja użytkownika następuje po zbliżeniu karty do czytnika lub wpisaniu uprawnionego kodu dostępu. W systemach gdzie jest wymagany najwyższy poziom bezpieczeństwo można zastosować autoryzację za pomocą karty + kod dostępu.
System kontroli dostępu może być zintegrowany z systemem alarmowym i systemem sygnalizacji pożaru. W sytuacji pożaru kontrolery odblokowują przejścia umożliwiając szybką ewakuację obiektu.