Klimatyzacja

 KESZ autoryzowany serwis firmy Kaisai poleca usługę:

– bezpłatnej wyceny dotyczącej montażu i konserwacji  klimatyzacji i pomp ciepła  w obiektach na terenie całego kraju
– montaż i konserwację  klimatyzacji i pomp ciepła zgodnie ze sporządzoną wyceną

 

 


Klimatyzacja

Klimatyzacja to dzisiaj komfort dostępny dla każdego. Pozwala ona dowolnie sterować temperaturą w domu,  biurze czy małym punkcie handlowym. Klimatyzacja jest wydajną i ekonomiczną alternatywą dla wiatraków i grzejników elektrycznych a także zastępuje centralne ogrzewanie lub stanowi jego uzupełnienie. Nowoczesne klimatyzatory to także lepsza jakość powietrza – dedykowane filtry eliminują z powietrza chorobotwórcze bakterie i grzyby.

Klimatyzatory ścienne

Kompaktowe wymiary klimatyzatorów zapewniają subtelny, elegancki wygląd, pozwalający na ich dopasowanie do różnego rodzaju wnętrz – zarówno w mieszkaniach, w biurach, jak i w punktach handlowych.

Systemy Multi Split

Systemy te są stosowane w obiektach wymagających klimatyzacji w wielu pomieszczeniach.  Wszystkie zalety urządzeń typu split są zachowaneprzy zastosowaniu pojedynczej jednostki zewnętrznej.

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne stosowane są tam, gdzie nie ma możliwości montażu klimatyzacji typu split. Dzięki nowoczesnemu designowi pasują do wystroju pomieszczeń domowych i biurowych.

Klimatyzatory komercyjne

W obiektach komercyjnych takich jak biura, hotele czy restauracje wymagane są urządzenia zapewniające szczególnie efektywny system klimatyzacji. W zależności od powierzchni i przeznaczenia obiektu, jak i możliwości instalacji stosowane są klimatyzatory podłogowe, przypodłogowo-podstropowe, kasetonowe, kanałowe lub agregaty skraplające.

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne to niewielkie, funkcjonalne urządzenia, pozwalające na oszczędność energii poprzez utrzymanie stałej temperatury i uniknięcie przeciągów w lokalu. Mocuje się je nad drzwiami wejściowymi. Wytwarzają mocny strumień zimnego lub ciepłego powietrza skierowany ku dołowi,  powstrzymującego napływ powietrza z zewnątrz budynku, a także tworzy barierę powietrzną dla kurzu, dymu, owadów. Kurtyny powietrzne polecane są szczególnie do lokali usługowych i punktów handlowych – wpływają na obniżenie rachunków za klimatyzację w lecie i za ogrzewanie zimą.

Klimatyzacja firmy KAISAI to:

Ekologiczne źródło energii

R32 – przyjazny środowisku czynnik chłodniczy, wydajniejszy od poprzednio stosowanych i bezpieczniejszy dla środowiska.

Komfort użytkownika

– System automatyki pozwala na utrzymanie dogodnej temperatury wewnątrz pomieszczeń oraz pożądanych parametrów wody użytkowej przez cały rok.
– WiFi w standardzie, zdalne sterowanie w smartfonie lub tablecie, sprawdzanie bieżącego stanu urządzeń, informacja o błędach systemu, informacja o bieżącym zużyciu energii.

Niskie koszty eksploatacji

– Koszty ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej mogą spaść nawet czterokrotnie.
– Niskie koszty konserwacji systemu, m.in. z uwagi na brak konieczności dokonywania przeglądów kominiarskich.