Klimatyzacja

 KESZ autoryzowany serwis firmy Kaisai poleca usługę:

– bezpłatnej wyceny dotyczącej montażu i konserwacji  klimatyzacji i pomp ciepła  w obiektach na terenie całego kraju
– montaż i konserwację  klimatyzacji i pomp ciepła zgodnie ze sporządzoną wyceną

Klimatyzacja

Klimatyzacja to dzisiaj komfort dostępny dla każdego. Pozwala ona dowolnie sterować temperaturą w domu,  biurze czy małym punkcie handlowym. Klimatyzacja jest wydajną i ekonomiczną alternatywą dla wiatraków i grzejników elektrycznych a także zastępuje centralne ogrzewanie lub stanowi jego uzupełnienie. Nowoczesne klimatyzatory to także lepsza jakość powietrza – dedykowane filtry eliminują z powietrza chorobotwórcze bakterie i grzyby.

Systemy typu split

Kompaktowe wymiary klimatyzatorów zapewniają subtelny, elegancki wygląd, pozwalający na ich dopasowanie do różnego rodzaju wnętrz – zarówno w mieszkaniach, w biurach, jak i w punktach handlowych.
Klimatyzator ścenny
Klimatyzator podstropowy
Klimatyzator kasetonowy

Systemy Multi Split

Systemy te są stosowane w obiektach wymagających klimatyzacji w wielu pomieszczeniach.  Wszystkie zalety urządzeń typu split są zachowane przy zastosowaniu pojedynczej jednostki zewnętrznej.

Klimatyzatory komercyjne kanałowe

W obiektach komercyjnych takich jak biura, hotele czy restauracje wymagane są urządzenia zapewniające szczególnie efektywny system klimatyzacji. W zależności od powierzchni i przeznaczenia obiektu, jak i możliwości instalacji stosowane są klimatyzatory podłogowe, przypodłogowo-podstropowe, kasetonowe, kanałowe lub agregaty skraplające.

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne stosowane są tam, gdzie nie ma możliwości montażu klimatyzacji typu split. Dzięki nowoczesnemu designowi pasują do wystroju pomieszczeń domowych i biurowych.

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne to niewielkie, funkcjonalne urządzenia, pozwalające na oszczędność energii poprzez utrzymanie stałej temperatury i uniknięcie przeciągów w lokalu. Mocuje się je nad drzwiami wejściowymi. Wytwarzają mocny strumień zimnego lub ciepłego powietrza skierowany ku dołowi,  powstrzymującego napływ powietrza z zewnątrz budynku, a także tworzy barierę powietrzną dla kurzu, dymu, owadów. Kurtyny powietrzne polecane są szczególnie do lokali usługowych i punktów handlowych – wpływają na obniżenie rachunków za klimatyzację w lecie i za ogrzewanie zimą.

Klimatyzacja firmy KAISAI to:

Ekologiczne źródło energii

R32 – przyjazny środowisku czynnik chłodniczy, wydajniejszy od poprzednio stosowanych i bezpieczniejszy dla środowiska.

Komfort użytkownika

– System automatyki pozwala na utrzymanie dogodnej temperatury wewnątrz pomieszczeń oraz pożądanych parametrów wody użytkowej przez cały rok.
– WiFi w standardzie, zdalne sterowanie w smartfonie lub tablecie, sprawdzanie bieżącego stanu urządzeń, informacja o błędach systemu, informacja o bieżącym zużyciu energii.

Niskie koszty eksploatacji

– Koszty ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej mogą spaść nawet czterokrotnie.
– Niskie koszty konserwacji systemu, m.in. z uwagi na brak konieczności dokonywania przeglądów kominiarskich.
Klimatyzatory AIWA